Drogi Pacjencie

  • Post author:
  • Post category:Informacja
  • Post last modified:2 lipca, 2020
  • Reading time:2 mins read

Drodzy Pacjenci ,

W imieniu całego zespołu NZOZ MEDI SPATZ chciałabym podziękować za zaufanie do naszej przychodni.

COVID-19 (koronawirus 2019-nCoV) został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia jako globalny stan zagrożenia zdrowia. Ponieważ sytuacja zmienia się z dnia na dzień, ważne jest, abyśmy wszyscy byli dobrze poinformowani i mogli zminimalizować wpływ tej sytuacji na nasze życie osobiste i zawodowe. Dlatego chciałbym osobiście przekazać Państwu wiadomości o sytuacji z COVID-19 i poinformować o krokach, które podejmujemy, aby zminimalizować wpływ na świadczenie ambulatoryjnych usług medycznych.

Od poniedziałku planujemy uruchomić możliwość konsultacji medycznych poprzez Skype oraz Whatsapp. Obie platformy będą mam pomagać przeprowadzać konsultację lekarską na odległość za pomocą komputera lub telefonu.

Prowadzimy system e-recept co umożliwia lekarzom na wystawianie Państwu recept lub L4 na takich wizytach.

Wszelkie informację oraz szczegóły dotyczące umówienia się na wizytę otrzymają Państwo dzwoniąc na naszą rejestrację pod numerem telefonu : 32 335 30 15.

Jednocześnie informujemy, że przychodnia będzie pracować w trybie ograniczonym w godzinach od 9:00-17:00, wyłącznie w systemie telefonicznym pod wyżej podanym numerem telefonu.

Dziękujemy za niezachwiane zaufanie, zrozumienie i deklarujemy dalszą chęć świadczenia bezpiecznych usług medycznych.

Z pozdrowieniami,

Michalina Spatz